Damir Gajanovi kooli- ja tööpäev minister Signe Riisaloga

Loomise kuupäev 28.02.2023

Toetame oma õpilaste uudishimulikkust, ettevõtlikkust, julgust tegutseda ja riske võtta ning valmisolekut pingutada ja eesmärgikindlad olla!
Meie kooli G1c õpilane Damir Gajanov sai just tänu nendele märksõnadele võimaluse varjutada Eesti Vabariigi sotsiaalkaitseministrit Signe Riisalo.

- Päeva jooksul osales Damir Reformierakonna fraktsiooni koosolekul, kus arutati olulisi probleeme ja olukordi EV sise- ja välispoliitikas.
- Damir osales ka Jaapani Suursaadiku vastuvõtul, kus arutati EV sotsiaalpoliitikat ja haridussüsteemi ning sai võimaluse seal oma mõtteid hariduse osas jagada.
- Viimane kohtumine toimus Riigikogus, kus minister esitas Heaolu arengukava 2023-2030.
- Damir ja minister Riisalo arutasid antud ettekande üle pikemalt, kuna Damiril olid mitmeid mõtted ja ettepanekuid, mis puudutasid nii antud ettekannet kui ka sotsiaalvaldkonda üldiselt.
- Ministriga arutati ka valimiste eel olevate probleemide, valimisreklaami rikkumise ja selle üle, kes selle taga päriselt seisab.

Damir toob välja, et tegemist oli väga positiivse päevaga koos ülisõbraliku ministri ja hoolivate ning lahkete nõunikega.

Aitäh Damirile ja minister Signe Riisalole!

Viimati muudetud 28.02.2023.