Kontaktid

Valikud rakenduvad automaatselt

Kontakti foto
Varje Tipp

Õppejuht

VÕTA koordinaator

Üliõpilaste praktika koordinaator

Telefoninumber 57822393 E-posti aadress varje.tipp@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Kriste Talving

Arendusjuht

Vastuvõtu koordinaator

Mälu ja õppimine

G1d klassijuhataja-mentor

E-posti aadress kriste.talving@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog

Informaatika

G2d klassijuhataja-mentor

E-posti aadress kaia.metsaalt@yhis.parnu.ee

Kontakti foto
Kadri Kõrre

Inglise keel

G1a klassijuhataja-mentor

E-posti aadress kadri.korre@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Eve Popp

Bioloogia

G1c klassijuhataja-mentor

E-posti aadress eve.popp@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Anne-Maarja Tammaru

Inglise keel

G1c klassijuhataja-mentor

E-posti aadress annemaarjat@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Kriste Talving

Arendusjuht

Vastuvõtu koordinaator

Mälu ja õppimine

G1d klassijuhataja-mentor

E-posti aadress kriste.talving@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Inga Drobet

Kehaline kasvatus

G2a klassijuhataja-mentor

E-posti aadress inga.drobet@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Mehis Merilaine

Kehaline kasvatus

G2a klassijuhataja-mentor

E-posti aadress mehis.merilaine@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog

Informaatika

G2d klassijuhataja-mentor

E-posti aadress kaia.metsaalt@yhis.parnu.ee

Kontakti foto
Inga Drobet

Kehaline kasvatus

G2a klassijuhataja-mentor

E-posti aadress inga.drobet@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Kadri Kõrre

Inglise keel

G1a klassijuhataja-mentor

E-posti aadress kadri.korre@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Mehis Merilaine

Kehaline kasvatus

G2a klassijuhataja-mentor

E-posti aadress mehis.merilaine@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog

Informaatika

G2d klassijuhataja-mentor

E-posti aadress kaia.metsaalt@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Eve Popp

Bioloogia

G1c klassijuhataja-mentor

E-posti aadress eve.popp@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Kriste Talving

Arendusjuht

Vastuvõtu koordinaator

Mälu ja õppimine

G1d klassijuhataja-mentor

E-posti aadress kriste.talving@yhis.parnu.ee
Kontakti foto
Anne-Maarja Tammaru

Inglise keel

G1c klassijuhataja-mentor

E-posti aadress annemaarjat@yhis.parnu.ee
Avaldatud 22.10.2021 Viimati muudetud 13.02.2024