2022 a. lend


G3a klassijuhataja Kadri Kõrre
1. Iiris   Djatšok
2. Ragne Gromov (hõbemedal)
3. Maria Ilp
4. Laura Charlotte Kalvet
5. Andri Kiviselg  
6. Martin   Kruusenvald
7. Hannes Laar
8. Danero Malm
9. Carl Markus Nigol
10. Carmen Oja
11. Sandra Ojala
12. Joonas Ott
13. Mattias Tammi
14. Heily Tiitus
15. Sophia   Volkova

G3b klassijuhataja Mehis Merilaine
1. Hanna Borkvel
2. Anna Hussu
3. Laura Jõgi
4. Jürgen Karulin
5. Kristen Kanarbik
6. Kairo Kiltmaa
7. Getter Kiviselg
8. Lille-Lii Kukk
9. Kaidi Kutsar
10. Inge-Marie   Köösel
11. Andreas Kütt
12. Endrik Laanemäe
13. Geido Maasik
14. Markus Peremees
15. Emil Andreas Pukk
16. Reigo Raal
17. Triin Rahuoja
18. Melinda Ristimaa
19. Arabella Tammer
20. Romeo Francis Thompson
21. Marleen Tohver
22. Jaanika Tomingas

G3c klassijuhataja Inga Drobet
1. Käthriin   Aasa
2. Kendra Eeskivi
3. Carolyn Juske
4. Emili Klein
5. Ketlin Kontus
6. Triin Köster
7. Gettry Laanemäe
8. Andro Maisalu  
9. Raul Mikker
10. Carmen Naudi
11. Peterson Eric
12. Dorian Pukk
13. Carmen Liis Põder
14. Markus Saul
15. Adele Sillat
16. Pärtel Andres Sooniste
17. Elena Sutt
18. Hedyt Sutt
19. Rato Talts
20. Anne Marie Tasane
21. Hanna Maria Tasane
22. Helen Tilk
23. Aksel Madis   Verlin
24. Laura Voll

G3d klassijuhataja Marge Tuul
1. Sofja Aldas
2. Merili Eenraid
3. Remo Isand
4. Sireta Jürgens
5. Keily Kaal (kuldmedal)
6. Markus Kasenurm
7. Karl Keskküla
8. Joanna Kott
9. Marielle Laasma
10. Laura-Liis Laur
11. Jürgen Luhaoja
12. Melissa Mitt
13. Iti-Mai Mätas
14. Karmen   Nugiseks
15. Anne Ojaste
16. Taavi   Piigert
17. Kristjan   Poobus
18. Eva-Maria Reppo
19. Sandra-Liisa Soop
20. Gevin Taar
21. Hanno Tamm
22. Triin Veensalu
23. Sandra Väliste (hõbemedal)
 

G3a klassijuhataja Kadri Kõrre
1. Iiris   Djatšok
2. Ragne Gromov (hõbemedal)
3. Maria Ilp
4. Laura Charlotte Kalvet
5. Andri Kiviselg  
6. Martin   Kruusenvald
7. Hannes Laar
8. Danero Malm
9. Carl Markus Nigol
10. Carmen Oja
11. Sandra Ojala
12. Joonas Ott
13. Mattias Tammi
14. Heily Tiitus
15. Sophia   Volkova

G3b klassijuhataja Mehis Merilaine
1. Hanna Borkvel
2. Anna Hussu
3. Laura Jõgi
4. Jürgen Karulin
5. Kristen Kanarbik
6. Kairo Kiltmaa
7. Getter Kiviselg
8. Lille-Lii Kukk
9. Kaidi Kutsar
10. Inge-Marie   Köösel
11. Andreas Kütt
12. Endrik Laanemäe
13. Geido Maasik
14. Markus Peremees
15. Emil Andreas Pukk
16. Reigo Raal
17. Triin Rahuoja


18. Melinda Ristimaa
19. Arabella Tammer
20. Romeo Francis Thompson
21. Marleen Tohver
22. Jaanika Tomingas

G3c klassijuhataja Inga Drobet
1. Käthriin   Aasa
2. Kendra Eeskivi
3. Carolyn Juske
4. Emili Klein
5. Ketlin Kontus
6. Triin Köster
7. Gettry Laanemäe
8. Andro Maisalu  
9. Raul Mikker
10. Carmen Naudi
11. Peterson Eric
12. Dorian Pukk
13. Carmen Liis Põder
14. Markus Saul
15. Adele Sillat
16. Pärtel Andres Sooniste
17. Elena Sutt
18. Hedyt Sutt
19. Rato Talts
20. Anne Marie Tasane
21. Hanna Maria Tasane
22. Helen Tilk
23. Aksel Madis   Verlin
24. Laura Voll

G3d klassijuhataja Marge Tuul
1. Sofja Aldas
2. Merili Eenraid
3. Remo Isand
4. Sireta Jürgens
5. Keily Kaal (kuldmedal)
6. Markus Kasenurm
7. Karl Keskküla
8. Joanna Kott
9. Marielle Laasma
10. Laura-Liis Laur
11. Jürgen Luhaoja
12. Melissa Mitt
13. Iti-Mai Mätas
14. Karmen   Nugiseks
15. Anne Ojaste
16. Taavi   Piigert
17. Kristjan   Poobus
18. Eva-Maria Reppo
19. Sandra-Liisa Soop
20. Gevin Taar
21. Hanno Tamm
22. Triin Veensalu
23. Sandra Väliste (hõbemedal)