2021 a. lend


3c klass
Berit Penu Kuldmedal
Maris Pärnat Kuldmedal
Margus Põldvee Hõbemedal
3d klass
Marlen Kokla Kuldmedal
Mihkel Türnpu Kuldmedal
Karoliina Malm Kuldmedal
Kelly-Ly Tomingas Kuldmedal

G3a klassijuhataja Irina Oad
1.    Carmen    Annusver
2.    Angela    Brunfeldt
3.    Andrea    Dozorova
4.    Danel    Drobet
5.    Antero    Jakobson
6.    Triin    Juurik
7.    Katriin    Juurik
8.    Karl    Kallaste
9.    Getter    Karge
10.    Krete    Kull
11.    Gerd    Kumel 
12.    Grete    Merila
13.    Rannar    Merila
14.    Merili    Murro
15.    Stiina-Siina    Piile
16.    Heliis    Puusep
17.    Alex    Russ
18.    Renno    Räim
19.    Nele Liis    Sams
20.    Carita    Talvaru
21.    Markus    Tambet
22.    Kaur Rasmus    Tammelaan
23.    Laura    Tõniste
24.    Kerttu    Tõrva
25.    Lizet    Tüvi
26.    Moonika    Vabrit
27.    Jan    Vihmann
28.    Marin    Vilk

G3b klassijuhataja Kristiina Pahk
1.    Marcus    Auväärt 
2.    Merili    Heinla
3.    Markus    Hunt
4.    Ülle    Järvoja
5.    Kelli    Järvoja
6.    Laura    Klemmer
7.    Karel    Koronen
8.    Fiona    Koso
9.    Sergei    Kutsõi
10.    Henri    Leas
11.    Greete    Luhasaar
12.    Kärt    Lääne
13.    Samuel-Mathias    Mäkimaa
14.    Anee    Mändmets
15.    Erin Triin    Männi
16.    Mihkel Petri    Osol
17.    Karolin    Palu
18.    Edna Eva    Pupp
19.    Germo    Pärnik
20.    Johanna    Pääsuke
21.    Karl    Rahn
22.    Reili    Rohtla
23.    Maile    Rokicki
24.    Mona    Saksladu
25.    Anšeli    Salinš
26.    Mattias    Sinijärv
27.    Sten    Talv
28.    Nele    Tomingas
29.    Marleen    Tugi

G3c klassijuhataja Katrin Vunk
1.    Lisette    Kaelep
2.    Kaisa    Kivi
3.    Ann-Marii    Kivikas
4.    Karolin    Klaanberg
5.    Janely    Kosenkranius
6.    Kendra    Kruusla
7.    Maria    Laas
8.    Kenter     Leas
9.    Hannes    Lehiste
10.    Aleksandra    Makarova
11.    Jako Martin    Merimaa
12.    Emily-Sofia    Merivälja
13.    Märt-Jürgen    Mölder
14.    Marko    Nurk
15.    Marlen    Ojaste
16.    Laura    Peet
17.    Risto    Peet
18.    Hans Robin    Pelisaar
19.    Berit    Penu
20.    Kardo    Pruul
21.    Ats    Põldmaa
22.    Margus    Põldvee
23.    Maris    Pärnat
24.    Marleen     Reinhold
25.    Ristemari    Reile
26.    Kevin    Smagin
27.    Sander    Šapkin
28.    Erik    Viik
29.    Harly    Värk
30.    Markus    Martinson

G3d klassijuhataja Sarmite Tammekivi
1.    Hanna-Ly    Aleksandrov
2.    Mihkel    Ani
3.    Maria- Eliisabet    Avamere
4.    Maria    Grenberg
5.    Andreas     Jaaniste
6.    Eneli     Juhansoo
7.    Kathy Scarlet    Kalda
8.    Tanel    Kaubi
9.    Robin    Kodasma
10.    Sander    Kodasmaa
11.    Marlen    Kokla
12.    Kätry-Lisette     Kuusik
13.    Eleryn    Laaneväli
14.    Degrid    Lilles
15.    Piibe    Lohuaru
16.    Hendrik    Madisson
17.    Karoliina    Malm
18.    Kathleen    Mölder
19.    Kristina    Ollo
20.    Enriko    Pajula
21.    Tõru-Tõnn    Parts
22.    Arseni    Pilipenko
23.    Robin    Roosmaa
24.    Aigo    Soosaar
25.    Karmen     Sule
26.    Kelly-Ly    Tomingas
27.    Mihkel    Türnpu
28.    Kendra    Visnu
29.    Rainer    Väljas

3c klass
Berit Penu Kuldmedal
Maris Pärnat Kuldmedal
Margus Põldvee Hõbemedal
3d klass
Marlen Kokla Kuldmedal
Mihkel Türnpu Kuldmedal
Karoliina Malm Kuldmedal
Kelly-Ly Tomingas Kuldmedal

G3a klassijuhataja Irina Oad
1.    Carmen    Annusver
2.    Angela    Brunfeldt
3.    Andrea    Dozorova
4.    Danel    Drobet
5.    Antero    Jakobson
6.    Triin    Juurik
7.    Katriin    Juurik
8.    Karl    Kallaste
9.    Getter    Karge
10.    Krete    Kull
11.    Gerd    Kumel 
12.    Grete    Merila
13.    Rannar    Merila
14.    Merili    Murro
15.    Stiina-Siina    Piile
16.    Heliis    Puusep
17.    Alex    Russ
18.    Renno    Räim
19.    Nele Liis    Sams
20.    Carita    Talvaru
21.    Markus    Tambet
22.    Kaur Rasmus    Tammelaan
23.    Laura    Tõniste
24.    Kerttu    Tõrva
25.    Lizet    Tüvi
26.    Moonika    Vabrit
27.    Jan    Vihmann
28.    Marin    Vilk

G3b klassijuhataja Kristiina Pahk
1.    Marcus    Auväärt 
2.    Merili    Heinla
3.    Markus    Hunt
4.    Ülle    Järvoja
5.    Kelli    Järvoja
6.    Laura    Klemmer
7.    Karel    Koronen
8.    Fiona    Koso
9.    Sergei    Kutsõi
10.    Henri    Leas
11.    Greete    Luhasaar
12.    Kärt    Lääne
13.    Samuel-Mathias    Mäkimaa
14.    Anee    Mändmets
15.    Erin Triin    Männi
16.    Mihkel Petri    Osol
17.    Karolin    Palu
18.    Edna Eva    Pupp
19.    Germo    Pärnik
20.    Johanna    Pääsuke
21.    Karl    Rahn
22.    Reili    Rohtla
23.    Maile    Rokicki
24.    Mona    Saksladu
25.    Anšeli    Salinš
26.    Mattias    Sinijärv
27.    Sten    Talv
28.    Nele    Tomingas
29.    Marleen    Tugi

G3c klassijuhataja Katrin Vunk
1.    Lisette    Kaelep
2.    Kaisa    Kivi
3.    Ann-Marii    Kivikas
4.    Karolin    Klaanberg
5.    Janely    Kosenkranius
6.    Kendra    Kruusla
7.    Maria    Laas
8.    Kenter     Leas
9.    Hannes    Lehiste
10.    Aleksandra    Makarova
11.    Jako Martin    Merimaa
12.    Emily-Sofia    Merivälja
13.    Märt-Jürgen    Mölder
14.    Marko    Nurk
15.    Marlen    Ojaste
16.    Laura    Peet
17.    Risto    Peet
18.    Hans Robin    Pelisaar
19.    Berit    Penu
20.    Kardo    Pruul
21.    Ats    Põldmaa
22.    Margus    Põldvee
23.    Maris    Pärnat
24.    Marleen     Reinhold
25.    Ristemari    Reile
26.    Kevin    Smagin
27.    Sander    Šapkin
28.    Erik    Viik
29.    Harly    Värk
30.    Markus    Martinson

G3d klassijuhataja Sarmite Tammekivi
1.    Hanna-Ly    Aleksandrov
2.    Mihkel    Ani
3.    Maria- Eliisabet    Avamere
4.    Maria    Grenberg
5.    Andreas     Jaaniste
6.    Eneli     Juhansoo
7.    Kathy Scarlet    Kalda
8.    Tanel    Kaubi
9.    Robin    Kodasma
10.    Sander    Kodasmaa
11.    Marlen    Kokla
12.    Kätry-Lisette     Kuusik
13.    Eleryn    Laaneväli
14.    Degrid    Lilles
15.    Piibe    Lohuaru
16.    Hendrik    Madisson
17.    Karoliina    Malm
18.    Kathleen    Mölder
19.    Kristina    Ollo
20.    Enriko    Pajula
21.    Tõru-Tõnn    Parts
22.    Arseni    Pilipenko
23.    Robin    Roosmaa
24.    Aigo    Soosaar
25.    Karmen     Sule
26.    Kelly-Ly    Tomingas
27.    Mihkel    Türnpu
28.    Kendra    Visnu
29.    Rainer    Väljas