Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhatajad Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Anneli Rabbi

Direktor
+372 4420132
annelir@yhis.parnu.ee


Elve Otsalt

Direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal
Vene keel
+372 4420133
elveo@yhis.parnu.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 7.tund

Tiina Saarits

Direktori asetäitja noorsootöö alal
+372 4420134
tiinas@yhis.parnu.ee


Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog
Informaatika
kaiam@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel

Klassijuhatajad (12)

Irina Oad

Vene keel
irinao@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1a klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Kristiina Pahk

Eesti keel
kristiinap@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Reet Ojasoo

Inglise keel
reeto@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1c klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Sarmite Tammekivi

Vene keel
sarmites@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1d klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Eve Popp

Bioloogia
evep@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2a klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Anne-Maarja Tammaru

Inglise keel
annemaarjat@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Eve Merilo

Inglise keel
evem@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2c klassijuhataja

Konsultatsioon K, N või R 8.tund


Ülle Otskivi

Matemaatika
ylleo@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2d klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Kadri Kõrre

Hispaania keel
Inglise keel
kadrik@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3a klassijuhataja

Konsultatsioon T 8.tund


Mehis Merilaine

Kehaline kasvatus
mehism@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Inga Drobet

Kehaline kasvatus
ingad@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3c klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Marge Tuul

Matemaatika
marget@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3d klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel

Õpetajad (30)

Andres Adamson

Fotograafia
andres.adamson@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Inga Drobet

Kehaline kasvatus
ingad@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3c klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Kersti Jürgenson

Eesti keel
Hispaania keel
kerstij@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel.


Elle Kera

Inglise keel
ellek@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon K kell 7:45- 8:25


Kadri Keskküla

Muusika
kadrikk@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Õnnela Kukk

Ajalugu
onnelak@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Marge Kurm

Geograafia
margek@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Kadri Kõrre

Hispaania keel
Inglise keel
kadrik@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3a klassijuhataja

Konsultatsioon T 8.tund


Evelin Laanemets

Keemia
evelins@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon N 7.tund või kokkuleppel


Mehis Merilaine

Kehaline kasvatus
mehism@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Eve Merilo

Inglise keel
evem@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2c klassijuhataja

Konsultatsioon K, N või R 8.tund


Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog
Informaatika
kaiam@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Irina Oad

Vene keel
irinao@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1a klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Reet Ojasoo

Inglise keel
reeto@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1c klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Elve Otsalt

Direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal
Vene keel
+372 4420133
elveo@yhis.parnu.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 7.tund

Ülle Otskivi

Matemaatika
ylleo@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2d klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Kristiina Pahk

Eesti keel
kristiinap@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Kadri Piiskop

Eesti keel
kadrip@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Eve Popp

Bioloogia
evep@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2a klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Liis Raal-Virks

Prantsuse keel
Projektijuht
liisr@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon T 9.tund


Aive Rantala

Saksa keel
aivem@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon K 7.- 8.tund


Meeri Rebane

Füüsika
meerir@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon T 8.tund ja R 7.- 8.tund


Marika Ristmäe

Kunst
marikar@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Peedu Sula

Filosoofia
Ühiskonnaõpetus
peedus@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Merle Taggu

Eesti keel
merlet@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Anne-Maarja Tammaru

Inglise keel
annemaarjat@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Sarmite Tammekivi

Vene keel
sarmites@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1d klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Eleri Tehvanus

Matemaatika
elerit@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon K 7.- 8.tund ja kokkuleppel K 9.tund


Marge Tuul

Matemaatika
marget@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3d klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Katrin Vunk

Matemaatika
katrinv@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel

Töötajad (4)

Raivo Annusver

Ekool
Infojuht
raivoa@yhis.parnu.ee


Erika Paulsen

Majandusjuhataja
+372 4420216
erikap@yhis.parnu.ee


Piret Poolak

Sekretär
+372 4420131
piretp@yhis.parnu.ee


Merit Reinhold

Raamatukoguhoidja
+372 4431248
meritr@yhis.parnu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.