Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhatajad Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Anneli Rabbi

Direktor
+372 4420132
anneli.rabbi@yhis.parnu.ee


Katrin Kohjus

Õppejuht
Matemaatika
+372 55643064
katrin.kohjus@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1d klassijuhataja-mentor

Konsultatsioon kokkuleppel


Kriste Talving

Arendusjuht
Mälu ja õppimine
kriste.talving@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Tiina Saarits

Direktori asetäitja noorsootöö alal
+372 4420134
tiina.saarits@yhis.parnu.ee


Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog
Informaatika
kaia.metsaalt@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1d klassijuhataja-mentor

Konsultatsioon kokkuleppel

Klassijuhatajad (14)

Mehis Merilaine

Kehaline kasvatus
mehis.merilaine@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1a klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Inga Drobet

Kehaline kasvatus
inga.drobet@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1a klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Eleri Tehvanus

Matemaatika
eleri.tehvanus@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Katrin Vunk

Matemaatika
katrin.vunk@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1c klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Katrin Kohjus

Õppejuht
Matemaatika
+372 55643064
katrin.kohjus@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1d klassijuhataja-mentor

Konsultatsioon kokkuleppel


Irina Oad

Vene keel
irina.oad@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2a klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog
Informaatika
kaia.metsaalt@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1d klassijuhataja-mentor

Konsultatsioon kokkuleppel


Kristiina Pahk

Eesti keel
kristiina.pahk@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Reet Ojasoo

Inglise keel
reet.ojasoo@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2c klassijuhataja

Konsultatsioon 


Sarmite Tammekivi

Vene keel
sarmite.tammekivi@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2d klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Eve Popp

Bioloogia
eve.popp@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3a klassijuhataja

Konsultatsioon 


Anne-Maarja Tammaru

Inglise keel
annemaarja.tammaru@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Eve Merilo

Inglise keel
eve.merilo@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3c klassijuhataja

Konsultatsioon 


Ülle Otskivi

Matemaatika
ulle.otskivi@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3d klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel

Õpetajad (33)

Inga Drobet

Kehaline kasvatus
inga.drobet@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1a klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Kersti Jürgenson

Eesti keel
Hispaania keel
kersti.jurgenson@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel.


Elle Kera

Inglise keel
elle.kera@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon K kell 7:45- 8:25


Kadri Keskküla

Muusika
kadri.keskkula@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Katrin Kohjus

Õppejuht
Matemaatika
+372 55643064
katrin.kohjus@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1d klassijuhataja-mentor

Konsultatsioon kokkuleppel


Õnnela Kukk

Ajalugu
onnela.kukk@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Marge Kurm

Geograafia
marge.kurm@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Kadri Kõrre

Inglise keel
kadri.korre@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Evelin Laanemets

Keemia
evelin.laanemets@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon N 7.tund või kokkuleppel


Reelika Lume

Majanduse valikkursus G2, G3 klassidele
reelika.lume@ut.ee


Mehis Merilaine

Kehaline kasvatus
mehis.merilaine@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1a klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Eve Merilo

Inglise keel
eve.merilo@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3c klassijuhataja

Konsultatsioon 


Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog
Informaatika
kaia.metsaalt@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1d klassijuhataja-mentor

Konsultatsioon kokkuleppel


Elbe Metsatalu

Majanduse valikkursus G1 klassidele
elbe.metsatalu@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Irina Oad

Vene keel
irina.oad@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2a klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Reet Ojasoo

Inglise keel
reet.ojasoo@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2c klassijuhataja

Konsultatsioon 


Elve Otsalt

Vene keel
elve.otsalt@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Ülle Otskivi

Matemaatika
ulle.otskivi@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3d klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Kristiina Pahk

Eesti keel
kristiina.pahk@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Kadri Piiskop

Eesti keel
kadri.piiskop@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Eve Popp

Bioloogia
eve.popp@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3a klassijuhataja

Konsultatsioon 


Liis Raal-Virks

Prantsuse keel
Projektijuht
liis.raalvirks@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon T 9.tund


Aive Rantala

Saksa keel
aive.rantala@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon K 7.- 8.tund


Meeri Rebane

Füüsika
meeri.rebane@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon T 8.tund ja R 7.- 8.tund


Rainer Ristimets

Riigikaitse valikkursus
rainer.ristimets@kaitseliit.ee


Marika Ristmäe

Kunst
marika.ristmae@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Meelis Sarv

Avaliku esinemise valikkursus
Draamaõpetus
meelis.sarv@ut.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Peedu Sula

Ühiskonnaõpetus
Filosoofia
peedu.sula@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Kriste Talving

Arendusjuht
Mälu ja õppimine
kriste.talving@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioon kokkuleppel


Anne-Maarja Tammaru

Inglise keel
annemaarja.tammaru@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G3b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Sarmite Tammekivi

Vene keel
sarmite.tammekivi@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G2d klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Eleri Tehvanus

Matemaatika
eleri.tehvanus@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1b klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel


Katrin Vunk

Matemaatika
katrin.vunk@yhis.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

G1c klassijuhataja

Konsultatsioon kokkuleppel

Töötajad (5)

Raivo Annusver

Ekool
Infojuht
raivo.annusver@yhis.parnu.ee


Lili Jürissoo

Majandusjuhataja
+372 4420216
lili.jyrissoo@yhis.parnu.ee


Piret Piirisaar

Sekretär
+372 4420131
piret.piirisaar@yhis.parnu.ee


Merit Reinhold

Raamatukoguhoidja
+372 4431248
merit.reinhold@yhis.parnu.ee


Erika Paulsen

Laborant
erika.paulsen@yhis.parnu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.